Antrenament cu publicul... pentru oaspete

Luni, 05 Octombrie 2015, ora 19:11
23 citiri
Situatia echipei de baschet nu e cu siguranta una tocmai buna. In primul meci din Liga Nationala, ieri CSM Satu Mare a marcat doar 32 de puncte si a primit 94 de la o formatia CSBT Alexandria care a venit parca in vacanta.
La pauza tabela arata 19-44, dupa care a venit sfertul trei in care elevele lui Ibi Gamalet au reusit doar 2 (doua) puncte! Practic a fost un antrenament cu public, dar pentru oaspete nu pentru gazde cum ar fi fost normal. Iar CSM-ul a ajuns aproape de 300 de puncte luate in ...citește toată știrea