Baschetbalistele de la CSM Satu Mare au pierdut in fata CSBT Alexandria

Sambata, 15 Martie 2014, ora 00:59
38 citiri
CSM Satu Mare a pierdut vineri cu 82-98 in fata adversarelor de la echipa CSBT Alexandria.

Meci cu un inceput bun din partea satmarencelor care au deschis scorul pe tabela cu doua puncte marcate de catre Wampler. Jucatoarele CSM Satu Mare reusesc sa conduca primul sfert, prin cosul marcat de catre Desroches in ultima secunda din sfert, astfel depasindu-le pe teleormance cu scorul de 24-23.
Faptul ca ambele echipe sunt vecine in clasament au si fost demonstrat in sfertul doi, nici CSM cat ...citește toată știrea