Calificarea se joaca la Satu Mare

Joi, 28 Septembrie 2017, ora 19:12
27 citiri
Baschetbalistele de la CSM Satu Mare au scapat printre degete o victorie la Cluj in primul meci oficial al sezonului.
Fetele antrenate de Marius Doba si Octavian Boian au cedat pe final, 73-77, in meciul jucat la U Cluj Napoca in prima mansa a turului 1 al Cupei Romaniei.
CSM Satu Mare a inceput excelent si a avut in Destiny Williams o adevarata...locomotiva. Aceasta a reusit 14 puncte inca in primul sfert iar CSM-ul intra in avantaj , 20-11 dupa primele 10 minute. Si la pauza satmarencele au ...citește toată știrea