CSM Satu Mare, invins de CSU Alba Iulia. Utimul meci

Luni, 07 Aprilie 2014, ora 12:10
56 citiri
Echipa de baschet a CSM Satu Mare a pierdut si cel de-al doilea meci din cadrul play-off-ului Ligii Nationale la baschet feminin, partida jucata duminica, 6 aprilie, pe teren propriu, in compania CSU Alba Iulia. Scorul final a fost de 50-86 (la pauza: 30-43), in favoarea oaspetelor. Acesta a fost si ultimul meci din sezonul 2013-2014 pentru echipa din Satu Mare.

Cu toate ca a pierdut, formatia antrenata de Peter Eles a reusit sa faca un meci bun, terminand primul sfert cu scorul de 17 la 17. ...citește toată știrea