Handbal: CSM Satu Mare a invins Rom Cri Brasov cu 38-29

Sursa: Adevarul
Joi, 09 Octombrie 2014, ora 10:27
90 citiri
Brasovenii au inceput destul de bine partida, reusind sa marcheze primul gol. Dupa cinci minute de joc, avansul brasovenilor a crescut cu doua goluri, tabela demarcaj aratand scorul de 3 la 1. Elevii lui Istrate au reusit sa egale doar in minutul 12 al partidei (6-6).
Handbalistii de la CSM Satu Mare au luat apoi cu asalt poarta oaspetilor, reusind sa se desprinda cu trei goluri (9-6) de brasoveni. Cu toate acestea, oaspetii nu s-au lasat cu una, cu doua. Pana in minutul 20, acestia au reusit ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: CSM Satu Mare victorie Rom Cri