Seara magica pentru Messi cu golul 100 in CL

Joi, 15 Martie 2018, ora 23:10
27 citiri
Echipele FC Barcelona si Bayern Munchen s-au calificat, miercuri seara, in sferturile de finala ale Champions League dupa victorii in meciuri cu cel putin trei goluri marcate. Obligata sa atace pe Camp Nou pentru a avea o sansa dupa 1-1 din tur, Chelsea a fost surprinsa inca din minutul 3 de golul marcat de Messi cu un sut din unghi pe sub portarul advers.In minutul 20 francezul Dembele si-a trecut in cont primul sau gol la Barcelona din pasa aceluiasi genial Messi dupa un contraatac de manual ...citește toată știrea