Tricolorii U16 au invins Italia U15

Miercuri, 14 Martie 2018, ora 19:11
56 citiri
Reprezentativa U16 a Romaniei, formata din jucatori nascuti incepand cu 1 ianuarie 2002, a invins cu 1-0 selectionata U15 a Italiei in prima partida amicala, disputata marti, 13 martie, la Centrul National de Fotbal Buftea.Dupa o prima repriza in care atacantul nationalei Louis Munteanu a ratat cateva ocazii mari, in cea de-a doua parte a meciului Ianis Stoica a inscris golul victoriei din lovitura libera, in minutul 57 al partidei. De remarcat ca satmareanul Raul Ziman de la LPS Satu Mare a ...citește toată știrea