Vicecampioana se desprinde dupa pauza

Joi, 03 Septembrie 2015, ora 19:11
46 citiri
Vicecampioana din elite, Luceafarul Decebal a avut parte de un start cu multe emotii in noua editie de campionat.

Trupa lui Cosmin Iuhas s-a impus cu 3-1 la Carei dar succesul s-a conturat abia dupa pauza.
Prima repriza a fost una echilibrata , fara prea mari ocazii de poarta. Gazdele asezate bine in teren de antrenorul Razvan Nintas au inchis bine culoarele spre poarta lui Borlan. De altfel doar gafa portarului careian, Borlan a facut ca Luceafarul sa-si treaca in cont o mare situatie de gol. ...citește toată știrea