CSS Drobeta, invinsa de fostul elev

Luni, 02 Iunie 2014, ora 00:49
230 citiri
Pe terenul imbibat cu apa de pe Stadionul Termo, severinenii au fost invinsi cu 2-0 de banatenii pregatiti de Robert Frusa. Oaspetii au deschis scorul imediat dupa pauza, in minutul 41, cu un sut din interiorul careului mic, expediat de Birnoi, iar, in minutul 60, severineanul Lica, ramas singur cu portarul advers, a dublat avantajul, dupa o incursiune pe dreapta reusita de Velcota.

Robert Lica a jucat la echipa orasului natal, odata cu promovarea Severinului in prima liga, atunci cand se ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: meci CSS Drobeta echipa CSS Drobeta