FC Sepsi a invins United Galati

Miercuri, 25 Martie 2015, ora 00:27
80 citiri
Echipa de futsal FC Sepsi a jucat luni seara pe teren propriu cu United Galati, castigand partida cu 5-4. Meciul contand pentru etapa a 21-a a Ligii I a fost in mare parte dominat de gazde, insa la final oaspetii si-au revenit spectaculos, iar spectatorii se temeau de o eventuala egalare a galatenilor.

Scorul a fost deschis de Velasco, apoi Cardenas si Panzaru au marit avantajul alb-verzilor la 3-0. United Galati a marcat inainte de pauza, si astfel dupa primele 20 de minute de joc tabela ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: FC Sepsi victorie meci United Galati