KSE Tg. Secuiesc a obtinut primul succes

Luni, 11 Septembrie 2017, ora 10:15
46 citiri
Echipa de fotbal KSE Tg. Secuiesc a obtinut primul succes in editia de campionat 2017-2018 a Ligii a III-a, Seria I. Fotbalistii covasneni i-au invins cu 2-0 (1-0) pe cei de la Olimpic Cetate Rasnov, ambele goluri, coincidenta, fiind marcate in antepenultimele minute ale fiecareia dintre reprize. Autorii reusitelor au fost Gazda Jozsef, in minutul 43, si Norbert Albu, in minutul 88.

Scorul campionatului s-a consemnat in acest weekend, in seria noastra, Metalosport Galati pierzand cu 14-0 la ...citește toată știrea