4-0: FC Hermannstadt a obtinut cea mai clara victorie din aceasta primavara, in fata formatiei Luceafarul Oradea

Sursa: SibiuNews
Duminica, 15 Aprilie 2018, ora 17:25
104 citiri
Echipa sibiana a castigat, sambata, cu 4-0 meciul disputat pe Stadionul "Municipal" in compania echipei Luceafarul Oradea, contand pentru etapa a XXIX-a a Ligii 2. Golurile au fost marcate de Petrisor Petrescu, Radu Crisan si Stefan Blanaru (doua). Scorul, unul de natura sa tina in.... priza toti fanii, a fost deschis de Petrisor Petrescu, mijlocasul reluand in plasa, din marginea careului mic, in minutul 20. Radu Crisan a marcat al doilea gol al echipei sibiene 7 minute mai tarziu, in urma ...citește toată știrea