FC Hermannstadt, VICTORIE cu FC Arges, in etapa a XXXIII-a a Ligii 2

Sursa: SibiuNews
Sambata, 05 Mai 2018, ora 18:17
129 citiri
VICTORIE!!! Echipa sibiana a castigat, sambata, cu scorul de 1-0, meciul disputat pe Stadionul "Municipal" in compania echipei FC Arges, ocupanta locului 4. In urma acestui rezultat, FC Hermannstadt acumuleaza 80 de puncte siisi pastreaza, astfel, locul secund in clasamentul Ligii 2. Unicul gol a fost marcat de Radu Crisan, in minutul 70. Fundasul a punctat cu o lovitura de cap, in urma unui corner, dupa ce in minutul 60, Cosmin Neagu a ratat o lovitura de la 11 metri. Pentru FC Hermannstadt au ...citește toată știrea