VIDEO - Meci fabulos pe Municipal. FC Hermannstadt s-a distrat cu Dinamo

Sambata, 07 Decembrie 2019, ora 23:28
210 citiri
FC Hermannstadt s-a impus sambata cu scorul de 4-2, in fata celor de la Dinamo Bucuresti. Sibienii au facut cel mai bun meci din actualul sezon. Este prima victorie pentru Eugen Neagoe pe banca Sibiului. FC Hermannstadt a deschis scorul, in minutul 15, prin golul marcat de Yazalde. Romario i-a pasat, in fata portii, lui Yazalde care a trimis balonul in poarta lui Piscitelli. Dinamo a egalat, in minutul 50, prin golul de la departare a lui Sorescu. FC Hermannstadt a trecut din nou in avantaj, in ...citește toată știrea