Doua victorii si un meci intrerupt

Marti, 16 Septembrie 2014, ora 00:50
193 citiri
Baschetbalistii sibieni au castigat amicalele cu BC Zepter Viena si Sopron, iar meciul cu Arkadia Traiskirchen a fost intrerupt cu putin inainte de pauza mare.

CSU Atlassib a debutat cu victorie in turneul din Austria. Miercurea trecuta, baschetbalistii pregatiti de Miodrag Perisic s-au impus cu scorul de 92-78 in fata gruparii BC Zepter Viena. Sibienii au castigat primele doua sferturi cu 22-21, respectiv 24-17, astfel ca, la jumatatea confruntarii, aveau avantaj de 8 puncte (46-38). Cea ...citește toată știrea