FC Hermannstadt se intoarce cu un punct de la Botosani

Duminica, 15 Septembrie 2019, ora 20:09
62 citiri
Etapa a 9-a a campionatului a venit pentru FC Hermannstadt cu un meci contra celor de la Poli Iasi. Meciul s-a jucat pe Stadionul Municipal din Botosani, din cauza unor probleme ale stadionului din Iasi. Partida s-a terminat cu un rezultat de egalitate, cu scorul de 0-0.
Prima repriza debuteaza cu un cartonas galben in randul sibienilor, pentru Taira. Poli Iasi a avut cateva ocazii de gol, fiind cea care a si avut procentajul posesiei mai mare. Prima repriza nu aduce foarte multe noutati pentru ...citește toată știrea