Gaz Metan Medias s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei dupa 1-0 cu Astra II Giurgiu

Marti, 25 Octombrie 2011, ora 23:59
137 citiri
Optimile de finala ale Cupei Romaniei au inceput cu partida dintre Gaz Metan Medias si Astra II Giurgiu, meci care s-a desfasurat pe terenul din Medias si s-a incheiat cu victoria mediesenilor, scor 1-0. Unicul gol al meciului a fost marcat de Vitinho in minutul 65.

ehnicianul Cristian Pustai a declarat ca a vazut "niste plusuri" la echipa sa, Gaz Metan Medias, la meciul castigat, cu scorul de 1-0, in fata formatiei Astra II, in optimile de finala ale Cupei Romaniei.