Liga a III-a / Pandurii II - Magura Cisnadie 2-2: Rezultat mincinos!

Marti, 06 Octombrie 2015, ora 22:13
107 citiri
Magura a fost aproape de a doua victorie in campionat, la Tg. Jiu, weekendul trecut, dar s-a opus arbitrul Lunca. Cu "pandurii" mici, cisnadienii au inceput extrem de bine meciul, marcand de doua ori pe contraatac. Daniel Tatar a deschis scorul in minutul 9, la capatul unei faze in care a scapat spre poarta gorjenilor de la mijlocul terenului, talonat de un adversar. Tot el, la jumatatea primei reprize, a facut 2-0, mingea sutata de acesta fiind usor deviata. Din acest moment si-a intrat in rol ...citește toată știrea