Perisic dupa victoria cu Rovinari: Am luptat pentru rezultat si pentru calificarea in Final Four dupa 8 ani

Sambata, 10 Ianuarie 2015, ora 13:37
119 citiri
Antrenorul lui CSU Sibiu si-a exprimat satisfactia dupa victoria echipei sale cu 102-94 in fata celor de la Energia Rovinari. Perisic si-a felicitat echipa pentru performanta si adversarul pentru cum a luptat pentru calificare.
Miodrag Perisic a vorbit dupa meci despre ambele partide disputate cu Energia Rovinari si despre performanta Sibiului de a ajunge in "Final Four"-ul Cupei Romaniei, dupa o pauza de 8 ani.

"Amandoua meciurile au fost foarte dificile. Asa cum ati vazut au fost prelungiri, ...citește toată știrea