Sibienii s-au tinut "scai" de vicecampioana FCSB, dar au pierdut cu 4-3, la Pitesti

Duminica, 14 Iulie 2019, ora 23:08
100 citiri
Sibienii au inceput mai bine meciul de la Pitesti, dar Andrei Vlad a parat suturile lui Sergiu Popovici si Cordea. Golul a picat insa in cealalta poarta. Roman i-a pasat in centrul careului lui Florinel Coman, care nu l-a iertat pe Cristiano.

Sapte minute mai tarziu, vicecampioana a facut 2-0. Coman a surprins apararea sibiana cu o pasa pentru Hora, iar atacantul a impins mingea in plasa pe sub portarul sibian.

Juvhel Tsoumou a redus din diferenta in prelungirile reprizei, cu un sut din careu. ...citește toată știrea