Un pas inapoi, doi inainte

Vineri, 21 Martie 2014, ora 00:14
154 citiri
"Studentii" sibieni au pierdut, aseara, restanta cu universitarii din Craiova. In ciuda esecului, CSU Atlassib redevine lider in clasament.

CSU Atlassib a fost invinsa, aseara, in deplasare, cu scorul de 61-50 de SCM Universitatea Craiova. Partida - restanta din etapa a XX-a - a fost la discretia gazdelor. Formatia din Craiova s-a desprins inca din primul sfert, unul castigat la o diferenta de 12 puncte (22-10). Urmatoarele 10 minute au fost mult mai echilibrate (13-13). "Studentii" sibieni ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: sportivi CSU Atlassib meci CSU Atlassib