"Vulturii" au 2-0 cu oltenii. CSU, la un meci de marea finala

Luni, 13 Mai 2019, ora 20:12
42 citiri
CSU Sibiu este cu un pas si jumatate in finala mare a Ligii Nationale dupa ce s-a impus in primele doua meciuri ale seriei cu SCM "U" Craiova. Dupa 83-61 in prima partida, una in care si-au asigurat victoria in repriza secunda, dupa ce erau conduti la pauza cu 43-40, "galben-albastrii" au facut instructie, in aceasta seara, cu jucatorii lui Todorov.

"Vulturii" au avut un start de meci lansat, conducand cu 11-0 dupa primele 5 minute. Koreniuc a inaugurat intr-un tarziu tabela si in dreptul ...citește toată știrea