Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

S-a stabilit programul de la Roma: Iata cand vor juca Simona Halep si Alexandra Dulgheru

Joi, 14 Mai 2015, ora 20:27
8791 citiri

Organizatorii turneului de la Roma au stabilit programul zilei de vineri.

"Sfertul romanesc" din intrecerea feminina, dintre Simona Halep si Alexandra Dulgheru, a fost plasat la loc de cinste pe arena centrala din capitala Italiei.

Meciul dintre Halep si Dulgheru va fi primul al zilei pe "Central", avand ca ora de start 13:00, ora Romaniei.

Daca va trece de Azarenka in optimi, Irina Begu va juca si ea pe cea mai importanta arena de la Roma, posibila intalnire cu Sharapova din sferturi urmand a incepe de la ora 20:30.

Simona Halep s-a distrat cu Venus Williams si va juca in sferturi cu Alexandra Dulgheru

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala de la Roma dupa ce a demolat-o in optimi pe Venus Williams, scor 6-2, 6-1.

De cealalta parte, Alexandra Dulgheru a reusit s-o elimine pe Ekaterina Makarova, scor 6-4, 6-3.

Alexandra Dulgheru se califica in sferturi la Roma dupa o victorie cum rar se vede cu Makarova

Meciurile romanilor de la Roma vor fi transmise in direct pe site-ul Ziare.com.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#Simona Halep Alexandra Dulgheru Roma, #Simona Halep Dulgheru Roma, #program meciuri turneu Roma , #stiri Simona Halep