De la ce ora se va relua luni partida dintre Simona Halep si Sam Stosur

Duminica, 29 Mai 2016, ora 23:25
18278 citiri

Partida Simonei Halep cu Samantha Stosur, din cadrul optimilor de finala de la Roland Garros, intrerupta din cauza ploii in primul set, la 5-3 pentru sportiva noastra, se va relua luni, iar organizatorii au anuntat si ora de start.

In programul oficial anuntat deja pentru luni, partida Simonei Halep va reincepe de la ora 12.

Partida Simonei, intrerupta la 5-3 pentru romanca in primul set va fi primul meci de pe Terenul 1.

Al doilea meci intrerupt duminica, Aga Radwanska - Tsvetana Pironkova, 6-2, 3-0, este programat al doilea joc de pe Arena Suzanne Lenglen.

Partida Simonei Halep va fi in direct pe Ziare.com incepand cu ora 12.

Invingatoarele celor doua meciuri de mai sus, intrerupte de ploaie duminica, se vor intalni in sferturi.

UPDATE Liderii coaliției PSD-PNL și-au dat acordul pentru candidatura medicului Cătălin Cîrstoiu la Primăria Capitalei SURSE
Medicul Cătălin Cîrstoiu a ajuns, marți, 19 martie, la Palatul Victoria pentru a discuta cu liderii coaliţiei. Liderii celor două partide și-au dat acordul pentru candidatura acestuia la...
Conducerile PSD și PNL, discuții cu consilierii municipali pe amendamente la bugetul Capitalei. Se cere o dezbatere în Consiliul General SURSE
Conducerile PNL şi PSD Bucureşti vor avea o întâlnire, marţi, 19 martie, cu consilierii municipali social-democraţi şi liberali pentru a cere convocarea unei şedinţe de Consiliu General...
#la ce ore se reia Halep, #Halep Stosur ora de start luni, #Halep Stosur luni ora 12 , #stiri Simona Halep