Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Simona Halep s-a accidentat in primul set al meciului cu Aliaksandra Sasnovich

Luni, 01 Iulie 2019, ora 16:08
7975 citiri

Simona Halep a cerut interventia fizioterapeutului dupa ce s-a accidentat in finalul primului set al meciului cu Aliaksandra Sasnovich, din runda inaugurala de la Wimbledon.

Reprezentanta noastra a alunecat si a cazut pe iarba la o minge jucata la scorul de 5-4 in favoarea ei.

Simona a continuat game-ul, insa a dus mana la glezna stanga, iar apoi a cerut interventia fizioterapeului.

Cu toate ca avea dureri, Simona si-a facut serviciul si a castigat primul set cu 6-4.

Apoi, in pauza dintre game-uri, glezna Simonei a fost bandajata, iar sportiva noastra a revenit pe teren.

Meciul dintre Simona Halep si Aliaksandra Sasnovich poate fi urmarit, in format LIVE text, pe site-ul Ziare.com

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...