politia locala slobozia

vezi toate articolele pe aceeasi tema
Talente politice si martirii administrative in Consiliul Local Slobozia

Talente politice si martirii administrative in Consiliul Local Slobozia

Consiliul Local Slobozia s-a pricopsit de cunoscatori! Mai multe dintre proiectele initiate de primarul Adrian Mocioniu au starnit, pe langa dezbateri, rabufniri de nervi si ifose politice.

Dintre toate manifestarile s-au remarcat prin decenta interventiile consilierelor Andreea Conescu, Mihaela mai mult


Luni, 29 August 2016, ora 08:05

Faptele rusioase ale sefilor din Politia ialomiteana. Scandaluri sexuale si legaturi suspecte cu interlopii la IPJ

Faptele rusioase ale sefilor din Politia ialomiteana. Scandaluri sexuale si legaturi suspecte cu interlopii la IPJ

Inspectoratul de Politie al Judetului Ialomita nu a fost ocolit de situatii scandaloase. Cinci oameni ai legii au fost demisi din functii in ultimi 12 ani, dupa ce numele lor au fost legate de scandaluri cu tenta sexuale sau legaturi suspecte cu lumea interlopa din Slobozia. Cel mai mare scandal in mai mult


Luni, 19 Septembrie 2016, ora 19:05

La Slobozia, 20 de copii care provin din familii nevoiase au primit azi rechizite si hainute pentru scoala

La Slobozia, 20 de copii care provin din familii nevoiase au primit azi rechizite si hainute pentru scoala

Darurile sunt rezultatul unei campanii initiate de Serviciul de Asistenta Sociala al Municipiului Slobozia, ai carui reprezentanti cunosc foarte bine situatiile beneficiarilor si au vrut astfel sa-i incurajeze pe parinti si copii sa nu renunte la scoala. spune mamica a trei copii. Mezina Gina intra mai mult


Vineri, 09 Septembrie 2016, ora 11:55

Deputatul Tinel Gheorghe a delimitat apele politice: coruptii si incompetentii sunt la PSD!

Deputatul Tinel Gheorghe a delimitat apele politice: coruptii si incompetentii sunt la PSD!

Periodicele conferinte de presa ale deputatului liberal din Colegiul 4 Urziceni s-au transformat in peroratii politice prin care presedintele PNL Ialomita vrea sa convinga presa si chiar ii cearta pe jurnalistii care nu inteleg misiunea importanta pe care acesta o are la alegerile parlamentare. La mai mult


Luni, 19 Septembrie 2016, ora 15:12

Muncesc aici, vreau sa fiu util, vreau sa reprezint interesele comunitatii noastre

Muncesc aici, vreau sa fiu util, vreau sa reprezint interesele comunitatii noastre

Dialog cu Andrei Pop, candidat PSD Ialomita pentru Camera Deputatilor

- 25 de ani, dupa 11 decembrie, cu siguranta unul dintre cei mai tineri parlamentari ai Romaniei postdecembriste. Dar, nu as vrea sa intram direct in politica. Haideti sa vedem mai intai de toate cine este Andrei Pop cel de toate mai mult


Miercuri, 07 Decembrie 2016, ora 07:30

"Team Martin" continua fara Ioan Martin in Consiliul Local Slobozia

Candidatul PNL la Primaria Slobozia a renuntat la mandatul de reprezentare in Consiliul Local pentru a lasa locul mai tinerilor colegi de politica. Exemplul sau a fost urmat de Ionel Vetu si completat de demisia Mirelei Dacici. a precizat copresedintele PNL Ialomita, Ioan Martin.

Reprezentantii PNL mai mult


Miercuri, 22 Iunie 2016, ora 16:48

Cristina Ancuta Pocora: "SOLUEsII SERIOASE PENTRU FAMILIE"

Cristina-Ancuta Pocora, 37 de ani, parlamentar de Ialomita, vicepresedinte al Comisiei pentru munca si protectie sociala din Camera Deputatilor, vicepresedinte PNL, casatorita, mama unei fetite de 5 ani.

Cariera politica a Cristinei Pocora este marcata de sustinerea familiei romanesti. La mai mult


Miercuri, 30 Noiembrie 2016, ora 19:30

Pedeapsa amanata pentru vicepresedinta TSD Ialomita, dupa ce a fost prinsa la volan sub influenta bauturilor alcoolice

Pedeapsa amanata pentru vicepresedinta TSD Ialomita, dupa ce a fost prinsa la volan sub influenta bauturilor alcoolice

Cercetata pentru conducere sub influenta alcoolului, Andra Sarbu, vicepresedina TSD Ialomita, a primit o solutie de necondamnare. Desi potrivit hotararii judecatoresti e a primit un an de inchisoare, decizia a fost amanata pentru un termen de supraveghere de doi ani. O distractie in barurile din mai mult


Miercuri, 05 Octombrie 2016, ora 16:41

Cel mai vechi dosar cu autor necunoscut din Ialomita: un omor de acum 24 de ani. Initial a fost considerat un accident rutier

Cel mai vechi dosar cu autor necunoscut din Ialomita: un omor de acum 24 de ani. Initial a fost considerat un accident rutier

Dosarul unei crime petrecute in satul Poiana, din Ialomita, in urma cu 24 de ani, ingroasa lista anchetelor cu autori necunoscuti inregistrate la nivelul judetului. Campania "Romania infractorilor necunoscuti" continua cu povestea unei crime cu autor necunoscut, care s-a petrecut judetul Ialomita in mai mult


Joi, 03 Noiembrie 2016, ora 06:04

Cele mai citite stiri
Firme de asigurari, inselate de o fosta angajata. Femeia este judecata in stare de libertate
Procurorii Parchetului de pe langa Judecatoria Urziceni au trimis recent in judecata o fosta ...
Cetatea lui Dromichete si Orasul de Floci, obiective turistice de neratat in Baragan
Cunoscut mai de graba din cauza vremii capricioase, Baraganul ofera si cateva puncte de atractie ...
Intreruperi programate in alimentarea cu energie electrica - Ialomita
Enel Distributie Dobrogea S.A. anunta ca, urmare a lucrarilor planificate de revizii, reparatii si ...

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
Platforma pentru solutionarea online a litigiilor