D'ale arbitrilor: Unirea Slobozia a jucat doar cu patru handbaliste de camp finalul de meci cu Corona Brasov

Miercuri, 09 Noiembrie 2016, ora 07:32
37 citiri
Inceput excelent de meci, debut de repriza a doua asijderea, un final de meci (care putea sa ne aduca o victorie superba) stricat de arbitri. Cam acesta ar fi rezumatul scurt al meciului pe care Unirea Slobozia l-a disputat luni seara in compania echipei Corona Brasov.

Rezumatul mai lung: In minutul 9 Unirea conducea cu 5-1. Au urmat sase minute de seceta in tabara noastra, care au permis oaspetelor sa egaleze la 5 si sa preia conducerea. O noua zvacnire a elevelor antrenorului Dumitru Musi, ...citește toată știrea