Fotbal, Liga 2, Seria I. La Navodari vioara intai in repriza a doua a fost Unirea Slobozia

Luni, 24 Septembrie 2012, ora 08:19
178 citiri
Duminica, in meci televizat (o premiera pentru fotbalul slobozean), Unirea Slobozia a reusit un egal de senzatiein fata uneia din protagoniastele seriei, Sageata Navodari.

Un egal de senzatie pentru ca la un moment dat gazdele conduceau cu 4-1 si nimeni nu se astepta la altceva decat la un scor fluviu. Deloc timorati, jucatorii antrenati de Marin Duna incep in forta meciul si in minutul 3 Rosu trimite balonul in bara cu un sut de la 30 de metri, acesta sare la Viorel Gheorghe, care este ...citește toată știrea