Fotbal, Liga 2, Seria I: Unirea Slobozia, doar egal acasa cu Dunarea Galati

Luni, 05 Noiembrie 2012, ora 08:18
154 citiri
Sambata, in etapa a 10, Unirea Slobozia promitea inca o victorie acasa, cu Dunarea Galati. N-a fost sa fie decat un egal, 1-1, venit dupa un gol al oaspetilor in minutul 37, prin Cucu, apoi o dominare clara a slobozenilor, cu ocazii dupa ocazii, dar cu un singur gol, reusit de Dumitru Gheorghe in minutul 81. Degeaba bara lui Gheorghiu din minutul 88, pentru ca fotbalul se joaca pe goluri si pe puncte, de data aceasta Unirea pierzand doua puncte mari cat roata carului. Cea mai mare surpriza a ...citește toată știrea