Fotbal Liga 2. Unirea Slobozia - Rapid CFR Suceava 2-2 (1-0)

Joi, 09 Mai 2013, ora 08:16
112 citiri
Meci echilibrat miercuri la Slobozia, acolo unde Unirea in acest campionat mai mult a pierdut puncte decat a castigat. N-a fost altfel nici de aceasta data, cu Rapid Suceava, gazdele putandu-se considera multumite ca au scos un punct.

Dupa o repriza anosta, la puza totusi Unirea conducea cu 1-0. In minutul 43, pe o respingere gresita a portarului Zavoi, Romeo Soare deshidea scorul cu un sut din 6 metri. Introducerea lui Adrian Mihalcea, in locul lui D. Gheorghe, avea sa mai invioreze jocul. ...citește toată știrea