Fotbal, Liga 3 - Seria II. Vis spulberat pentru Recolta Gheorghe Doja la Braila, Unirea Slobozia are meci dificil etapa viitoare

Joi, 05 Septembrie 2019, ora 07:31
1436 citiri
Recolta Gheorghe Doja s-a deplasat vineri la Braila pentru a intalni Dacia Unirea cu gandul sa vina acasa macar cu un punct. Si totul parea posibil, mai ales dupa ce in minutul 27 Alexandru Herea avea sa deschida scorul, aducandu-i pe dojeni in avantaj. Gazdele aveau sa egaleze in minutul 38 prin Rares Cristea, tot acesta aducandu-i pe braileni in avantaj imediat dupa pauza, iar in minutul 61 Razvan Bacanu ducea scorul la 3-1. Dojenii au punctat in minutul 69 prin Vladut Popescu si au reaprins ...citește toată știrea