Fotbal, Liga 4. Cinci victorii in deplasare, un egal, o singura victorie acasa si un meci (Victoria Munteni Buzau - CS Amara) intrerupt in minutul 24, Comisia de Disciplina a AJF hotarand marti pierderea meciului de catre gazde cu 3-0

Miercuri, 02 Noiembrie 2016, ora 07:31
69 citiri
O etapa dominata de evenimentele de la meciul Victoria Munteni Buzau - CS Amara, intrerupt in minutul 24. Oaspetii au beneficiat de o lovitura libera de la 11 metri (indelung contestata de gazde) si au condus cu 1-0. In minutul 24 arbitrul dicteaza o noua lovitura de pedeapsa in favoarea oaspetilor, moment in care spiritele in tabara gazdelor s-au incins, unul dintre jucatori repezindu-se la arbitru sa-l stranga de gat. Arbitrul a intrerupt meciul, iar in sedinta de marti dupa amiaza Comisia de ...citește toată știrea