Handbal. Unirea Slobozia a scapat printre degete victoria la Ramnicu Valcea

Miercuri, 19 Octombrie 2016, ora 07:31
106 citiri
Sambata, in deplasare la HCM Rm. Valcea, elevele antrenorului Dumitru Musi au obinut un rezultat de egalitate, care putea foarte bine sa insermne si o victorie daca gestionau mai bine finalul de meci. Practic, valcencele au fost o singura data in avantaj (17-6 in minutul 39), in rest slobozencele fiind la conducere, avand chiar avantaj de trei goluri (19-21 in minutul 49 si 21-24 in minutul 55). Cum spuneam insa, pripeala in ultimele minute ale partidei ne-a costat victoria: gazdele au inscris ...citește toată știrea