Handbal: zero emotii pentru handbalistele Unirii Slobozia

Marti, 19 Noiembrie 2013, ora 08:57
342 citiri
Zero emotii pentru handbalistele Unirii Slobozia sambata in meciul contra fetelor de la Activ Plopeni, meci castigat la pas, cu 34- 15, la pauza 18-6, de fetele antrenate de catre profesorul Liviu Paraschiv.

Meciul a contat pentru etapa a noua a Diviziei A si a fost luat in serios chiar din primele minute de fetele noastre, astfel ca in minutul 6 tabela arata deja 5-0 pentru gazde.

Partida contra prahovencelor a consemnat si revenirea in lot a Ralucai Bacaoanu, de mai mult timp in ...citește toată știrea