Prima victorie a Unirii Slobozia in Liga 2 UNIREA SLOBOZIA - DELTA TULCEA 2-1

Luni, 15 Octombrie 2012, ora 10:17
170 citiri
Dupa trei egaluri afara si o infrangere fara drept de apel acasa cu Sportul Studentesc, elevii lui Marin Duna au simtit, in sfarsit, gustul victoriei. Sambata, 13 octombrie 2012, in fata unui public numeros si entuziast, Unirea Slobozia a invins Delta Tulcea cu 2-1. A fost un meci strans, care a inceput furtunos, cu doua goluri inscrise in primele zece minute (la patru minute de la fluierul inceputului de partida Adrian Mihalcea inscrie cu siguranta din interiorul careului, la o centrare venita ...citește toată știrea