Ilie Nastase s-a dezlantuit dupa Steaua - CSU Craiova: A fost mascarici!

Luni, 07 Decembrie 2015, ora 09:01
8036 citiri

Fostul mare tenismen roman Ilie Nastase a fost prezent in tribune la partida dintre Steaua si CSU Craiova, in care Laurentiu Reghecampf a revenit pe banca gruparii campioanei.

La finalul meciului, Ilie Nastase l-a acuzat pe arbitrul Marius Avram ca a fost influentat de oficialii lui Dinamo pentru a defavoriza Steaua.

"Nu vi se pare ca arbitrul a fost mascarici? A fost! S-a facut de ras! In prima repriza a dat doar un minut de prelungiri, iar apoi a gresit cu faulturile. A bagat mana pe acolo Dinamo. Ati vazut cum a arbitrat tovarasul Avram", a spus Ilie Nastase dupa meci.

Apoi, Nastase a vorbit si despre schimbarea in bine a campioanei Romaniei. "Jucatorii au fost ceva mai ambitiosi, se vede ca sunt uniti si vor sa castige", a mentionat Nastase.

Liga 1: Reghecampf revine cu o victorie pe banca Stelei

Steaua a castigat partida cu CSU Craiova, scor 2-0, in etapa a 21-a din Liga 1, prin golurile lui Paul Papp si Gregory Tade.

Dupa acest rezultat, Steaua urca pe locul 4, la opt puncte in spatele Astrei.

Etapa urmatoare, Steaua va intalni Viitorul Constanta, la Ovidiu.

C.S.

Vot interzis la locale pentru unii alegători cu domiciliul în străinătate. Decizia aparține Biroului Electoral Central
Alegătorii cu domiciliul în străinătate, care şi-au stabilit reşedinţa în ţară, începând cu data de 11 aprilie 2024, nu vor putea vota la alegerile pentru autorităţile administraţiei...
AUR se plânge că George Simion nu are acces la comisia de control a SRI. "PNL-PSD continuă acapararea statului român"
Deputata AUR Gianina Şerban acuză că, de patru luni, Birourile permanente reunite al Camerei şi Senatului refuză, fără nicio justificare, să numească un membru al partidului în comisia...