Sambata, 21 Mai 2011, ora 10:20
3027 citiri

Victor Piturca e sigur ca Gigi Becali si Cosmin Olaroiu se vor certa si stie si momentul cand se va produce ruptura.

Fostul selectioner al Romaniei sustine ca cei doi vor inceta sa mai fie prieteni in momentul in care Steaua va incepe sa piarda.

"Sa il vedeti pe Oli dupa 3 meciuri pierdute. O sa vedeti atunci prietenie. Gigi tace doar obligat", a spus Piturca la GSP TV.

Cosmin Olaroiu a revenit la Steaua la inceputul acestei luni, iar in cele trei meciuri jucate pana acum cu el pe banca gruparea din Bulevardul Ghencea a inregistrat doua egaluri (0-0 la Gaz Metan Medias si 1-1 la FC Brasov) si o victorie (1-0 cu FCM Targu Mures).

Urmatorul meci al "ros-albastrilor" e programat sambata, de la ora 17:00, la Cluj, cu CFR, in ultima etapa a Ligii 1.

Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....
Calificare dramatică pentru Steaua în sferturile cupelor europene. A fost nevoie de penalty-uri
CSA Steaua Bucureşti s-a calificat dramatic în sferturile de finală ale LEN Euro Cup la polo pe apă, după ce a învins formaţia elenă Panionios Atena cu scorul de 20-18 (2-2, 3-2, 2-4, 4-2,...