Si Steaua II castiga la masa verde

Marti, 01 Aprilie 2008, ora 19:50
1481 citiri

Exact la fel ca si sora mai mare, formatia satelit a echipei din Ghencea, Steaua II, a castigat un meci "la masa verde", cele 3 puncte fiindu-i oferite de Comisia de Disciplina, aceeasi care a luat decizia si in cazul partidei dintre Rapid si Steaua.

"Jocul CS Navodari - Steaua II Bucuresti se omologheaza cu scorul de 3-0 pentru echipa oaspete (0-1 pe terenul de joc), deoarece formatia gazda a folosit un jucator in stare de suspendare (Vasile Sicu, 4 cartonase galbene)", se arata intr-un comunicat de presa publicat pe site-ul oficial al Federatiei Romane de Fotbal.

Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....
Calificare dramatică pentru Steaua în sferturile cupelor europene. A fost nevoie de penalty-uri
CSA Steaua Bucureşti s-a calificat dramatic în sferturile de finală ale LEN Euro Cup la polo pe apă, după ce a învins formaţia elenă Panionios Atena cu scorul de 20-18 (2-2, 3-2, 2-4, 4-2,...