Un spaniol va arbitra partida Steaua-Fiorentina

Luni, 08 Decembrie 2008, ora 12:30
861 citiri

Intalnirea dintre Steaua si AC Fiorentina va fi condusa la centru de spaniolul Luis Medina Cantalejo.

Arbitrul spaniol a mai arbitrat odata Steaua, in 2006, in intalnirea cu Rapid, din mansa retur a sferturilor de finala ale Cupei UEFA.

Partida dintre Steaua si AC Fiorentina, din Grupa F a Ligii Campionilor, va avea loc miercuri, de la ora 21:45. Intalnirea va fi transmisa, in format LIVE text, de site-ul Ziare.com.

Inaintea ultimei etape a Grupei F, clasamentul arata astfel: 1. Lyon - 11 pct, 2. Bayern - 11 pct, 3. AC Fiorentina - 3 pct, 4. Steaua - 1 pct.

Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....
Calificare dramatică pentru Steaua în sferturile cupelor europene. A fost nevoie de penalty-uri
CSA Steaua Bucureşti s-a calificat dramatic în sferturile de finală ale LEN Euro Cup la polo pe apă, după ce a învins formaţia elenă Panionios Atena cu scorul de 20-18 (2-2, 3-2, 2-4, 4-2,...
#arbitru spaniol, #Steaua, #AC Fiorentina, #Luis Medina Cantalejo , #stiri Steaua