Victoras Iacob: La Steaua intotdeauna sunt probleme cu suporterii

Miercuri, 23 Decembrie 2009, ora 16:42
692 citiri

Fostul atacant al Stelei, Victoras Iacob, in prezent la Iraklis Salonic, considera ca supararile suporterilor sunt normale in raport cu evolutia echipei.

"La Steaua intotdeauna sunt probleme cu suporterii, ei vor intotdeauna performante pentru ca sunt obisnuiti. E ceva obisnuit sa fie suparati", a spus Iacob pentru TVR 1.

Jucatorul care a inscris patru goluri pentru Iraklis Salonic a mai afirmat ca nu exclude o revenire in Ghencea, daca va fi dorit.

"Steaua a fost si ramane echipa mea de suflet, intotdeauna va fi inima deschisa pentru ea. Nu se stie niciodata daca ma voi intoarce", a mai spus Iacob.

Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....
Calificare dramatică pentru Steaua în sferturile cupelor europene. A fost nevoie de penalty-uri
CSA Steaua Bucureşti s-a calificat dramatic în sferturile de finală ale LEN Euro Cup la polo pe apă, după ce a învins formaţia elenă Panionios Atena cu scorul de 20-18 (2-2, 3-2, 2-4, 4-2,...