CSM Resita isi scrie viitorul! "Avem sanse la locul I!"

Miercuri, 07 Decembrie 2016, ora 21:01
63 citiri
Echipa de Liga a III-a, CSM Resita a incheiat anul cu un meci amical in Valea Domanului, contra liderului Ligii a IV-a Caras-Severin, Viitorul Caransebes. Partida a fost, mai ales in actul secund, o formalitate pentru elevii lui Leontin Doana, care s-au impus cu 6-1 (2-1).

In minutul 18, Liuba a deschis scorul din penalty pentru echipa din Valea Domanului, dupa care Negoescu a egalat pentru gugulani (1-1, minutul 41), insa la pauza scorul a fost favorabil gazdelor, cu 2-1, pentru CSM Resita ...citește toată știrea