Gugulanii au depasit blocajul psihologic al returului! Prima victorie in deplasare pentru Banatul Caransebes!

Duminica, 19 Februarie 2017, ora 09:00
71 citiri
Banatul Caransebes sparge gheata in deplasare, obtinand toate punctele de la Piatra Neamt, scor final 0-3, o victorie binemeritata pentru echipa gugulana, coordonata de antrenorii Razvan Parpala si Fabian Birau.

Ionut Teleleu si compania au intrat in joc foarte bine, reusind un prim set in care Caransebesul a condus pana la final, 25-20. Setul al doilea a fost mai echilibrat, gazdele reusind sa conduca pe final de set cu 23-22, insa alegerea inspirata a antrenorului de a-l introduce pe teren ...citește toată știrea