Voleibalistele lugojene incheie anul cu un esec la Targoviste. Au pierdut meciul cu 3-0

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 13:31
85 citiri
Sambata, 20 decembrie, sportivele de la CSM Lugoj au jucat in deplasare ultimul meci din acest an. Acestea au pierdut in fata jucatoarelor de la CSM Targoviste, cu un scor de 3-0.
Primul set a fost castigat relaxat de gazde, targovistencele obtinand scorul de 25-10. Al doilea set a inceput bine pentru sportivele lugojene, acestea avand o perioada un avans de trei puncte, insa gruparea targovisteana a egalat la 14 puncte, iar de acolo CSM Targoviste a incheiat cu 25-19.