Vulturii Lugoj, a saptea infrangere in amicalele din pauza sezonului competitional

Joi, 19 Februarie 2015, ora 10:32
113 citiri
Echipa lugojeana a pierdut ieri dupa - amiaza cel de-al saptelea amical sustinut in pauza sezonului competitional, in fata liderului Diviziei D Timis A.S.U. Poli Timisoara. Meciul s-a disputat la Timisoara, de la orele 17 si s-a incheiat cu scorul de 3-2 pentru gazde.
Prima repriza a apartinut timisorenilor, care au intrat la pauza cu un 3-0 categoric, insa in cel de-al doilea mitan, elevii pregatiti de Cosmin Petruescu si-au dat drumul la joc si i-au dominat clar pe cei de la ASU, care au ...citește toată știrea