ACS Poli incheie cu victorie stagiul din Antalya. Trupa lui Velcea s-a impus cu 1-0 in fata celor de la Buducnost Podgorica

Vineri, 08 Februarie 2013, ora 00:49
96 citiri
ACS Poli a inceput meciul cu Buducnost Podgorica in formula Coca- Nohai, Petrovic, Seroni, Marovic- Goge, Poparadu, Trandu, Balace- Boldea si Dina, iar dupa pauza, au intrat in teren ceilalti componenti ai lotului. Golgheterul echipei timisorene, Nicu Boldea care are a marcat 7 goluri in turul campionatului, a inscris si singurul gol al partidei cu campioana Muntenegrului, in minutul 20. Gruparea banateana revine in tara cu un bilant de 4 victorii si trei egaluri din meciurile disputate in ...citește toată știrea