ACS Poli Timisoara, la cea mai drastica infrangere a sezonului, 0-3 cu Steaua: "Atat putem in acest moment"

Sursa: Adevarul
Luni, 30 Septembrie 2013, ora 00:14
118 citiri
ACS Poli a rezistat in fata Stelei doar jumatate din prima repriza, pana la golul italianului Piovaccari. Echilibrul s-a rupt iremediabil in minutul 40, cand Nohai a vazut al doilea cartonas galben, pentru un fault in careu, iar Stanciu a transformat penalty-ul, ducand scorul la 2-0. Scorul final a fost stailit de Adrian Popa, cu un sfert de ora inainte de final, stelistul inscriind cu un sut de la distanta, deviat de Ovidiu Petre Capitanul echipei timisorene este nemultumit de rezultat, insa ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: echipa ACS Poli meci ACS Poli