BRAVO! Au 'RAS' toate medaliile! Juniorii din Timisoara au 'confiscat' Nationalele de tenis la categoria sub 16 ani

Luni, 15 Mai 2017, ora 17:20
49 citiri
TIMISOARA. Centrul National de tenis a fost locul unde sportivii de la CS Sport 4 Fun Timisoara au scris istorie la campionatele de vara rezervate tenismenilor sub 16 ani. La fiecare categorie, banatenii au obtinut cel putin o medalie... de aur!
In intrecerea baietilor, marea speranta a tenisului timisorean, Nini Dica a avut un turneu fabulos. Favorit numarul 2, sportivul pregatit de Razvan Itu a fost de neoprit. Nini nu a pierdut niciun set pana in finala mare, acolo unde practic la zdrobit pe ...citește toată știrea