CH Poli reia campionatul cu o noua infrangere. Alb-violetii au sapte esecuri consecutive in Liga Nationala

Sambata, 25 Ianuarie 2014, ora 00:22
128 citiri
Trupa lui Constantin Stefan a pierdut la Bucuresti, in fata Stelei, 26-33, dupa ce in prima repriza i-au condus pe elevii lui Viorel Mazilu la 5 goluri diferenta.
Timisorenii au inceput foarte bine meciul din cea de-a treia etapa a returului. Poli s-a aparat perfect in primele minute si a punctat pe contaatac, avand un avantaj de 3 goluri dupa primele trei minute. Desi Steaua, cu Viorel Mazilu la primul meci ca antrenor s-a apropiat la un gol, in doua randuri( 3-4, min.8 si 5-6, min.11) ultima ...citește toată știrea