Informatica Timisoara, al 10-lea succes, din 11 posibile

Luni, 30 Noiembrie 2015, ora 14:24
41 citiri
TIMISOARA. Au muncit din greu pentru o noua victorie meritata. Informatica Timisoara continua sa impresioneze la primul an de la (re)lansare. Elevii antrenorului-jucator Robert Lupu s-au impus pe terenul incomodei Spicom Sf. Gheorghe cu 3-1 (1-1).
Desi parea ca va fi un meci usor, Calugareanu a deschis scorul inca din secunda 44, banatenii au luptat din greu pentru victorie. Formatia din Covasna a egalat pana la pauza si a pus in pericol porta lui Iancu si in repriza secunda. Slobodan Janjic ...citește toată știrea