Nimic nou pe frontul de vest. Timisoara pierde din nou la baschet, de aceasta data cu Steaua

Duminica, 02 Aprilie 2017, ora 23:59
45 citiri
TIMISOARA. Chiar si in conditiile in care a avut o banca extrem de scurta, si doar cu trei jucatori care efectiv au jucat baschet, BC SCM Timisoara a avut meciul in mana in partida cu Steaua CSM Bucuresti. Pacat de finalul ratat, altfel Timisoara putea obtine o victorie meritata. Insa in cele din urma oaspetii s-au impus 84-80.
Primul sfert a aratat o echipa a Timisoarei extrem de capabila, care a marcat cu usurinta din orice pozitie. A fost 25-13 dupa 10 minute, dar oaspetii au intrat in joc ...citește toată știrea